Wielkanocne warsztaty florystyczne w naszej szkole

Wielkanoc tuż, tuż… Również w naszej szkole przygotowania ruszyły pełną parą! Dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klasy II we wtorek 26 marca brali udział w warsztatach florystycznych zorganizowanych i przeprowadzonych przez Panią Iwonę Andreasik- właścicielkę kwiaciarni Adria w Hyżnem. Dzieci pełne zapału i ciekawych, wiosennych pomysłów przystąpiły do wykonania wielkanocnych stroików. W przygotowaniu przepięknych świątecznych ozdób brali udział również rodzice.

Bardzo dziękujemy Pani Iwonie Andreasik i pozostałym rodzicom za zaangażowanie, współpracę i pomoc w organizacji warsztatów, dzięki którym dzieci mogły w sposób twórczy przybliżyć się do przeżywania Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Wesołych Świąt!

Alleluja!

Możesz również polubić…

Font Resize