Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Na pożegnanie uczniowie klasy ósmej  przygotowali dla wszystkich wzruszające słowa podziękowania okraszone szałowym koncertem klasowego perkusisty Adriana A.

Klasa 7 natomiast, pożegnała odchodzących kolegów wesołym skeczem związanym z prześmiewczą przyszłością naszych absolwentów pt. „A gdybym słuchał pani …”.

Po części artystycznej uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu, za całoroczny trud, odebrali z rąk dyrektora szkoły, Pana Grzegorza Jeziorskiego i wychowawców świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody.

Pożegnaliśmy kolejnych uczniów, którzy opuszczając mury naszej szkoły otworzyli nowy rozdział swojego życia. Wprawdzie cieszyli się z dobrych świadectw i nadchodzących wakacji, ale żal było im rozstawać się z koleżankami, kolegami i wychowawcą, z którymi spędzili szmat czasu.

Wszystkim życzymy wytrwałości, dobrych wyborów i wielu sukcesów.

Będziemy za Wami tęsknić!

Możesz również polubić…

Font Resize