Rekrutacja – Dołącz do nas!

Oferujemy bogaty program zajęć pozalekcyjnych m.in. SKS, ZAJĘCIA NA BASENIE, KURS JAZDY NA NARTACH, KURS NURKOWANIA, podczas których rozwiniecie swoje pasje, pogłębicie wiedzę, przygotujecie się do udziału w różnych konkursach i zawodach, spędzicie czas w grupie osób o podobnych zainteresowaniach realizując ciekawe zadania. Już od nowego roku szkolnego 2021/2022 zajęcia WF oraz SKS będą realizowane w nowoczesnej hali sportowej, w której znajdują się boiska wielofunkcyjne i pełnowymiarowe: do piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, piłki nożnej halowej. Do dyspozycji uczniów będą również szatnie z natryskami. Głównym naszym celem jest kształtowanie kompetencji: innowacyjności, kreatywności i pracy zespołowej uczniów.  DOŁĄCZ DO NAS – Zapraszamy !!!

>>> Terminy postępowania rekrutacyjnego do oddziału przedszkolnego

>>> Terminy postępowania rekrutacyjnego do klasy pierwszej

Dokumenty związane z rekrutacją (wnioski, oświadczenia, zasady rekrutacji) są umieszczone w zakładce „Nabór do szkoły” na główniej stronie:

>>> NABÓR DO SZKOŁY

Zapraszamy wszystkich rodziców do składania wniosków o rozpoczęcie lub kontynuację edukacji swojego dziecka w naszej szkole.

Możesz również polubić…

Font Resize