Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

     Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

13  stycznia 2023 r. uczniowie naszej szkoły oprócz prezentów  przygotowali też program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z zaangażowaniem  odtwarzali swoje role, a  goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Nie brakło też akcentu świątecznego- uczennice starszych klas grały na instrumentach i śpiewały  kolędy bożonarodzeniowe.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Po części artystycznej Dziadkowie zostali zaproszeni przez rodziców na słodki poczęstunek

Możesz również polubić…

Font Resize