SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W PODKARPACKIM KONKURSIE  LITERATURA I DZIECI „ UŚMIECHNIĘTE WIERSZE I WESOŁE PIOSENKI… ”

 

W dniu 9 listopada br. nasi uczniowie wzięli udział w  eliminacjach gminnych w podkarpackim konkursie Literatura i Dzieci pod hasłem„ Uśmiechnięte wiersze i wesołe piosenki…”, które odbyły się  w Gminnym Ośrodku Kultury w Hyżnem. Przedmiotem konkursu była twórczość znaczących i wybitnych autorów, piszących dla dzieci, których  utwory sprawiają, że młodzi ludzie z przyjemnością sięgają po lekką, wesołą i zabawną literaturę. Naszą szkołę reprezentowało 21 uczniów z klas I-III oraz klas IV-VI.

 I tak w kategorii recytacja  III miejsce zdobył: Filip Sanek uczeń z klasy drugiej.

W kategorii piosenka I miejsce zdobyła Lena Dykiel uczennica z klasy trzeciej oraz w tej samej kategorii wyróżnienie zdobyła grupa uczennic z klasy drugiej  w składzie: Gabriela Andreasik, Marlena Miśków, Liliana Rejman, Aleksandra Wawrowska, Zofia Ząbroń. Kolejne eliminacje rejonowe konkursu odbyły się 17 listopada br. W Miejskim Domu Kultury w Tyczynie. Szkołę reprezentował Filip Sanek w wierszu Stanisławy Kopiec „ Kot Maurycy” oraz Lena Dykiel z piosenką pt. „Przyjaciel deszczową porą”. Niestety naszym reprezentantom nie udało się zakwalifikować do kolejnych eliminacji. Gratulujemy im przygotowania, odważnych i pięknych występów na scenie przed publicznością.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i  reprezentowanie naszej szkoły na forum innych szkół. Uczniom gratulujemy wyników oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich indywidualnych talentów.

Możesz również polubić…

Font Resize