Sukcesy naszych uczniów w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Ekologiczna Zabawka”

Gminny Konkurs Ekologiczny ,,Ekologiczna zabawka”.

Uczennice klasy drugiej i klasy trzeciej naszej szkoły, wzięły udział w Gminnym Konkursie Ekologicznym. Celem konkursu było wykonanie ,,ekologicznej zabawki” z materiałów ekologicznych oraz surowców wtórnych, które podlegają recyklingowi. Dziewczynki  wykonując  prace konkursowe wykazały się pomysłowością, wrażliwością estetyczną i kreatywnością. Pierwsze  miejsce zdobyły uczennice klasy III- Aleksandra Baran i Hanna Irzyk. Drugie  miejsce  zajęły uczennice z klasy II- Zuzanna Kiełtyka i Kusz Lena. Dziewczynki w nagrodę otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki o treści ekologicznej i małe plecaki na wycieczki.

                                                                                                                                                             wychowawczynie  klasy II i III

Możesz również polubić…

Font Resize