Dzień Dziecka 2021

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest Dzień Dziecka. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są  konkursy, gry i zabawy.

W naszej szkole Dzień Dziecka świętowaliśmy w dniu 9 czerwca. Punktualnie o godz. 9:00 społeczność szkolna spotkała się na boisku trawiastym obok szkoły, gdzie przygotowano liczne konkursy i zabawy. Wychowawcy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali wiele ciekawych gier i zabaw, w których uczniowie mogli ze sobą rywalizować.  

Jedną z atrakcji szkolnej imprezy był konkurencje rekreacyjno – sportowe: piłka nożna, przeciąganie liny, zbijak – „dwa ognie” oraz wycieczka rowerowa. Wynik w tych pojedynkach nie był najważniejszy, liczyła się jedynie dobra zabawa.

 Bardzo miłym akcentem były lody, napoje oraz kiełbaski pieczone przy ognisku przez naszą Radę Rodziców, za co dziękujemy.

Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić i wspólnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do naszej galerii.

Możesz również polubić…

Font Resize