Udział naszej uczennicy w finale podkarpackiego konkursu Literatura i Dzieci pod hasłem „Znajdź powód do uśmiechu”.

Każdy dzień jest zaproszeniem do uśmiechu

       W tym roku do finału podkarpackiego konkursu Literatura i Dzieci pod hasłem  Znajdź powód do uśmiechu,  który odbył się 3 grudnia 2021 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie zakwalifikowała się uczennica klasy VIII – Karina Szydełko. Celem  konkursu była popularyzacja twórczość znaczących i wybitnych autorów, którzy w swoich utworach poruszają tematykę uśmiechu, nadziei i radości. Uczennica naszej szkoły wystąpiła w kategorii piosenka i zaśpiewała utwór Alicji Majewskiej „ Jaki piękny świat”. Mimo iż Karina nie znalazła się w gronie nagrodzonych, to jej występ na szczeblu wojewódzkim okazał się dużym sukcesem i  godnym reprezentowaniem naszej szkoły.

Możesz również polubić…

Font Resize