Zachęcamy do zapoznania się z przewodnikiem na temat cyberprzemocy

Bezpieczeństwo w Internecie oraz odpowiednie korzystanie z mediów społecznych to jeden z podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej państwa. Głównym celem działań profilaktycznych naszej szkoły w zakresie przeciwdziałania cyberprzemocy jest ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie zachowań agresywno – przemocowych, realizowanych przy użyciu technologii komunikacyjnych w szkole i poza nią, a także zapobieganie powstawaniu tego rodzaju problemów.

W związku z tym w dniu 9 lutego 2021 roku po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w ogólnopolskie obchody Dnia Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Działajmy razem”.

Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do obejrzenia  ciekawego przewodnika na temat cyberprzemocy opracowanego przez Panią A. Badylak – psychologa szkolnego.

>>> Przewodnik „Cyberprzemoc”

Możesz również polubić…

Font Resize